Z posledních zápisků Faltýnka je zajímavé vyjádření AB, kterým dává nahlédnout do svého myšlení. K machinacím v Dopravním podniku se vyjadřuje: "Pan Faltýnek ode mě neměl žádný mandát k jednání ve věcech, které nastiňujete". Přitom AB byl v té době ministr financí a ani on neměl žádný mandát rozhodovat o personálních otázkách v DPP. Natož aby takový mandát pokoutně předával někomu dalšímu.
seznamzpravy.cz/clanek/faltynk

April 08, 2021
April 07, 2021

@hafusak@floss.social Vyjadřuju se k textům, které sdílíš a se kterými souzníš jak jsi psal. Já ne a to jsem si dovolil napsat. Je v pořádku, že máme jiný názor, nakonec proto jsem četl, cos psal - nechci být zavřený ve své bublině. Ale ty nálepky a nadávky byly zbytečným kopáním příkopu :-(

April 07, 2021

@hafusak@floss.social To vůbec nebylo osobní, jen jsem chtěl upozornit na tu dvoukolejnost - na jednu stranu kritizovat nedostatek kritiky a na druhou stranu nadávat někomu byť jen za to, že má jiný názor. Děkuji za další potvrzení.

April 07, 2021

"Zrovna ve dnech, kdy se na ukrajinské hranici masově soustřeďují ruští vojáci a těžká bojová technika, pokračuje Zeman v plnění svého úkolu."
Obávám se, že tenhle smutný příběh budeme muset dokoukat až do konce. Ale rozhodně u toho nemusíme mlčet.
forum24.cz/radeni-kolaborantsk

April 07, 2021

@hafusak@floss.social Jsem rád, že jsi proti cenzuře a podporuješ kritiku. Zkus se ale kriticky dívat nejen na to, s čím nesouhlasíš, ale i na to, s čím souhlasíš.

April 07, 2021

@hafusak@floss.social @albi @Mac_CZ @archos Aha, zpochybnění důvěryhodnosti Béma je řečnický faul, zatímco jeho označení roušek za "fenomenální škody na zdraví" nebo velebování toho, co udělal Praze je ok...
Jinak sice cituješ jenom jeho tvrzení, že jde o umělý virus, ale polovina linkovaného článku a celý jeho titulek se týká politiky. Já o politice začal psát až po tvém tvrzení, že všichni politici lžou. Tak proč je čteš a sdílíš?

April 06, 2021

@hafusak@floss.social Milý hafusáku, neměl bys nějaký konkrétní příklad toho, co dělám špatně kromě toho, že nesouhlasím s Bémem? Rád si to přečtu.

April 06, 2021

@hafusak@floss.social Nemáš pravdu. Znám i slušné politiky, kteří nemají potřebu na sebe takto upozorňovat. A ty bys určitě taky našel.

April 06, 2021